Wyszukaj w serwisie:
  szukaj
  

Szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe / Warszawa

Oferowane przez nas szafy do zabudowy są kluczem do utrzymania ładu i porządku w Państwa domu. Charakteryzują się dużą pojemnością, funkcjonalnością oraz nowoczesnym stylem. Naszym priorytetem jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni, zapewnienie Państwu wygody i komfortu codziennego życia. Dlatego też firma Indeco Centrum posiada w swojej ofercie szafy na wymiar, które pozwalają wykorzystać trudne do zagospodarowania miejsca takie jak skosy czy wnęki i przekształcić je w funkcjonalne i stylowe elementy wystroju wnętrza.

Wykonujemy szafy wnękowe, które idealnie wkomponują się w każde ścienne wgłębienie. Ich stelaż tworzą ściany, sufit oraz podłoga. W naszej ofercie posiadamy również szafy wolnostojące, zbudowane z płyty MPF, drewna lub innego materiału. Frontową część każdej szafy stanowią drzwi przesuwne. Zagospodarowanie wnętrza możliwe jest na kilkaset różnych sposób. Tylko od Państwa zależy w jaki sposób rozmieścicie ułożenie szuflad, półek i wieszaków. Istnieje również możliwość zamontowania wewnątrz szafy oświetlenia, które rozjaśni jej wnętrze.

Od wielu lat podążamy za najnowszymi trendami i staramy się aby oferowane przez naszą firmę meble na wymiar charakteryzowały się wysokim poziomem estetyki i ergonomicznością. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów nasze szafy przesuwne są niezawodne i wyjątkowo trwałe.

» Zapraszamy do zapoznania się z galerią inspiracji

Aktualności

25.03.2014
Nowość w ofercie
» czytaj więcej

FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta dla Dealerów
W ramach naszej oferty biznesowej wyposażamy w szafy między innymi:

Biura, Hotele, Sklepy, Osiedla
Jak zamówić szafę?
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Dowiedz się jak zamówić szafę krok po kroku, szybko i wygodnie.

Indeco Centrum posiada w swojej ofercie szafy wnękowe i kuchnie na wymiar. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa doskonałe szafy przesuwne oraz meble na wymiar. Szafy na wymiar i meble kuchenne Indeco łączą w sobie doskonałą estetykę i funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz. Meble kuchenne i szafy wnękowe Indeco Centrum - zadzwoń: (22) 615-59-31
© 2010-2014 Indeco Centrum Sp. z.o.o, ul. Trakt Lubelski 195, 04-667 Warszawa - Wawer, realizacja 10M.
Zastrzeżenia prawne  |  Polityka prywatności